Steppácké áčko postupovalo po základní části do finálové skupiny z druhého místa. Příslibem se zdálo být i to, že na první Fezko Strakonice ztrácely jen jeden bod.
Nicméně finálové zápasy se v současné době moc nevyvíjí v jejich prospěch. První kolo nepřineslo velké zklamání ani velké nadšení, Steppačky standardně porazily Hradec 14:10, ale podlehly Strakonicím 9:13, po prvním turnaji tedy dále setrvávaly na druhém místě s dohledem na vytouženou zlatou medaili.

30.5.2015 Sl. Hradec Králové - Stepp Praha "A"
11-11  (2:4 / 4:4 / 0:0 / 5:3)

• Vopálková L. - 5
  • Bušauerová N. - 2
  • Pilná K. - 2
  • Bradáčová B. - 1
  • Vašíčková P. - 1

Druhý turnaj byl ale pro holky zklamáním. Do Hradce sice jely v oslabené sestavě (chyběla Mapi Gancedo Maestro a Saša Pořízková), nicméně část týmu z Hradce se zasekla ve vlaku, a tak Hradecké nastoupily jen v sedmi hráčkách. Zpočátku Steppačky vedly a vypadalo to, že zápas bude mít jasný průběh, v první čtvrtině získaly dvougólový náskok 2:4, který udržely do poloviny – 6:8. Ve třetí čtvrtině ale Steppačky vykolejil ostrý faul na Nikolu Bušauerovou, která musela utkání opustit a odjet do nemocnice, odkud se vrátila až po zápase s vykloubeným palcem v sádře, a bude tak chybět i na poslední finále. Ve třetí čtvrtině nepadl ani jeden gól. Poslední čtvrtina se pak Steppačkám moc nepovedla, Hradec dokázal dorovnat a utkání skončilo remízou 11:11.

30.5.2015 Stepp Praha "A" - Fezko Strakonice 9-13  (2:3 / 4:4 / 0:3 / 3:3)

• Vopálková L. - 3
  • Parobková K. - 2
  • Řehořová B. - 2

Do druhého utkání nastupoval Stepp tedy bez Nikoly, která na minulém turnaji nasázela Strakonicím sedm gólů. Holky měly zpočátku obavy, ale v první části utkání podaly dobrý výkon – po první čtvrtině Fezko vedlo jen o gól, v polovině se Steppačky stále držely 6:7. V druhé polovině ale začaly už ztrácet, ve třetí čtvrtině nedaly ani jeden gól a Strakonice uskočily na 6:10. Přestože v poslední čtvrtině už se holkám zase dařilo lépe, na vyrovnání to nestačilo a zápas skončil prohrou 9:13..

Poslední turnaj čeká Steppačky v neděli 14. 6. Po druhém turnaji se dělí o druhou příčku s Hradcem, který neočekávaně porazil Strakonice. Teprve poslední turnaj rozhodne o rozdělení medailí, všechny týmy mají šanci vyhrát zlato a jen Strakonice mají jistotu, že neodejdou s bronzem.