Steppačky odehrály další kolo první ligy žen na domácí půdě soupeře ve Strakonicích. Los jim přiřknul papírově slabší tým Strakonic, který ovšem v prvním kole překvapil a porazil svého týmového rivala a dlouhodobého mistra ČR Fezko Strakonice "A". Strakonice "B" vyhráli 14:12 nad Strakonicemi "A".

16.11.2013 Fezko Strakonice "B" - Stepp Praha "A"
15-12  (4:3 / 5:5 / 2:0 / 4:4)

• Bušauerová N. - 4
  • Vopálková L. - 4
  • Wiesnerová E. - 3
  • Pačesová B. - 1

Do prvního vzájemného utkání vstoupily steppačky poměrně opatrně, protože nevěděly, co mohou od soupeře očekávat.

Po polovině zápasu bylo zřejmé, že mají steppačky navrch, skóre tomu však vůbec neodpovídalo. Největší zásluhu na tom měla špatná koncovka steppaček. Nedařilo se jim vstřelit branky z jasných pozic. Obzvláště je pak mohla mrzet třetí čtvrtina, kdy soupeře nepustili téměř k ničemu, ale i přes obrovský tlak a velké množství šancí se jim v této části nepodařilo vstřelit jediný gól. Steppačky zápas nakonec nezvládly a prohrály 12:15.

• Brixová B. - 1

Začátek druhého utkání se steppačkám vydařil. Po dvaceti vteřinách první čtvrtiny otevřela skóre zápasu Nikola Bušauerová. Fezku "B" se podařilo ještě vyrovnat, ale to od nich bylo na dlouho dobu vše. Steppačky vyhrály první čtvrtinu 4:2 a bylo vidět, že se poučily z chyb prvního zápasu.

Po celý zbytek utkání diktovaly tempo hry a hráčkám Strakonic nedávaly moc šancí k tomu, aby se prosazovaly. Steppačky si tak po smolném prvním zápase došly pro poměrně jasnou výhru 12:7 a ze Strakonic přivezly cenné dva body.