Do pražského Podolí přijelo pouze osm hráčů z jinak nevypytatelného Magdeburgu a Steppáci tak věděli, že výhru mají prakticky jistou. To se bohužel projevilo i na jejich nasazení a výkonu v první půli zápasu, terou dokonce o branku prohráli. Ve druhé půli se ale hráči naštěstí probrali, výrazně se zlepšili a výhru s přehledem uhájili. Přesto výkon zůstal daleko za očekáváním.

• Závodský J . - 1

Nasazení Steppu v první půli bohužel odpovídalo počtu hostí - bylo poloviční. Z toho také plynuly chyby v obraně a střelecké příležitostí hostů, kteří toho využili a poprvní půli vedli o jednu branku. Ve třetí čtvrině se naštěstí Steppáci vzpamatovali, pořádně zabrali a čtvrtinu vyhráli o pět branek, čímž o vítězi utkání rozhodli. V poslední čtvrtině se bohužel výkon vrátil zpět do začátku utkání a po několika individuálních chybách domácích se hostům ještě podařilo snížit stav utkání na pro Stepp ostudných 13-10.
V dalším kole Steppáky čeká bundesligová rezerva Plauenu, kdy se musí celý tým výrazně zlepšit, jinak bude reálně hrozit ztráta bodů a ohrožení  jasné pozice lídra tabulky.