Starší žáci se po prvním kole, kde překvapivě remizovali s pražskou Slávií (6:6) a hladce porazili hradeckou Slávii (10:6), těšili na odvetu, která by ukázala, jak na tom opravdu jsou. První kolo se totiž hrálo v Praze na Slávii, kde se parametry bazénu ani trošku neblíží k regulárnímu hrišti. Výsledky jsou zde proto velice zkreslené. Nicméně šli steppáci do dalšího turnaje, který se odehrál v Plzni, jako leader tabulky druhé ligy. Svoji pozici z prvního turnaje chtěli steppáci potvrdit a ulehčit si tak cestu k celkovému prvenství ve druhé lize.

• Bochňáková B. - 1

V prvním zápase turnaje se Stepp utkal ze svým pražským rivalem, který steppáky v prvním kole potrápil a připravil o bod. Steppáci byli na zápas značně nabuzeni a už od první chvíle bylo zřejmé, že ztracený bod z Prahy byla jen náhoda. Pražkou Slávii téměř k ničemu nepustili a jen vyjímečně se některým ze slávistů podařilo prosadil tak, aby vůbec ohrazil steppáckou branku.

• Štrk Z. - 1

Druhý zápas byl obrovským překvapením. Steppáci si byli vědomi toho, že když tento zápas vyhrají, tak jim stačí jen maličký krůček k tomu, aby si z posledního turnaje odvezli zlaté medaile.

V první čtvrtině svého soupeře doslova převálcovali. Po sedmi minutách hry bylo skóre 6:1 pro Stepp Praha a na protihráčích začala být vidět beznaděj a rezignace. Steppáci vydrželi diktovat tempo hry po většinu zápasu a zlomený Hradec jim nekladl žádný větší odpor.

V poslední čtvrtině se hradeckým podařilo kosmeticky upravit celkové skore, ale jen díky tomu, že Stepp povolil. Ke konci zápasu dostali příležitos i mladší hráči sestavy, kteří se v prvním kole tolik nezapojili.

Celé druhé kolo navíc Stepp Praha zdobila týmová hra a pěkné akce, které se dařilo zakončit prakticky do prázdné branky. Hlavně díky tomu se našemu centrovi Theovi Anfilovovi podařilo za dva zápasy nastřílet pěkných dvanáct branek.