Starší dorostenci se o víkendu vypravili do Olomouce odehrát svůj poslední turnaj v jarní části sezóny. Čekali na ně zápasy proti Slavii Praha, Kometě Brno, Fezku Strakonice a domácím UP Olomouc. S týmem bohužel neodcestoval trenér Štěpán Rezek a místo něj turnaj odtrénoval zkušený Tomáš Růžička. Týmu také chybělo několik opor, jako například kapitán Radek Pešek s třízápasovým trestem. Roli kapitána tak převzal Jindřich Cipra.

• Mynář A. - 1

Po dopolední cestě vlakem Steppáci nastoupili k zápasu proti domácímu UP Olomouc. Týmu Olomouce se vrátila bývalá opora jejich týmu Nezhyba, který vytvářel před dvěma roky Steppákům velké problémy a zápasy byly velmi vyrovnané. Steppáci nenastoupili do zápasu vůbec dobře a oproti minulým zápasům, kdy jednoznačně vedli již od prvních minut, tentokrát hráli vyrovnaně. Až v druhé čtvrtině se začal Stepp prosazovat více a odskočil Olomouci o dvě branky. Olomouci se ve druhé polovině podařilo vstřelit pouze jeden gól. Steppákům se naopak střelecky celkem dařilo a nakonec pohodlně vyhráli.

10.01.2015 Kometa Brno - Stepp Praha
10-7  (-:- /-:- / -:- / -:-)

• Cipra J. - 1
  • Sojka P. - 1
  • Raška V. - 1

Ve druhém zápase se Steppáci utkali s Kometou Brno. I když to byl pro tým moravské metropole teprve první zápas dne, Stepp si věřil na zisk dvou bodů. Zápas byl hned od začátku velmi vyrovnaný. Hned v první čtvrtině padlo celkem sedm branek. Hned po patnácti sekundách otevřel skóre Jakov Klučevský. V průběhu čtvrtiny se střelecky prosadili i Cipra a Raška. Kometa však vyrovnala a ještě si v poslední sekundě vybojovala penaltu, kterou brankář Hruškovič neměl šanci polapit. Ve druhé čtvrtině se Steppákům střelecky nedařilo a až ke konci čtvrtiny vyrovnal Mynář. Ve druhé polovině Kometa znovu gólově Steppu unikla a góly Sojky a Klučevského byly bohužel poslední góly Steppu v zápase. Ve čtvrté čtvrtině se Steppu nepodařilo vstřelit ani jednu branku a Kometa nakonec zvítězila o tři branky. Velkou zásluhu na tom mělo, že Steppáci v zápase neproměnili velké množství přesilovek.

• Dolenský M. - 1

V nedělním ranním zápase Stepp nastoupil proti Fezku Strakonice. V první čtvrtině se Steppáci zrovna nepředvedli, zejména pak v obraně centra. V první polovině zápasu se jen díky brankám Rašky, Sojky, Mynáře a Cipry udrželi jednu branku před Fezkem. Ve třetí čtvrtině Steppáci tak nějak zaspali a Strakonice obrátily výsledek v jednobrankové vedení ze Strakonického pohledu. V poslední čtvrtině se naštěstí Steppáci probudili a předvedli koncentrovaný výkon, na jaký jsme zvyklý. Čtvrtinu vyhráli 4:1 a získali tak odřené dva body do tabulky.

11.01.2015 Sk Slavia Praha - Stepp Praha
11-10  (-:- /-:- / -:- / -:-)

• Klučevský J. - 2
  • Khamidullin E. - 1
  • Pihrt J. - 1
  • Pešek R. - 1

V posledním zápase si chtěli Steppáci zlepšit náladu výhrou nad svým rivalem Slavií Praha. V zápase nastoupil i kapitán Radek Pešek, čerstvě odpočatý a připravený. Stepp však zápas nezačal vůbec dobře a Steppákům se znovu nedařilo střelecky. Ve druhé čtvrtině dokonce prohrávali 4:0, ale poté konečně otevřel gólový účet Steppu Klučevský. Po něm následovali Sojka, Pihrt a Cipra. Steppáci srazili náskok na 6:4 a ve druhé polovině to už pomalu vypadalo, že zápas možná i otočí. Díky brankám Peška, Sojky a Cipry se dotáhli na Slavii a zápas byl dlouho vyrovnaný. Ve čtvrté čtvrtině si týmy vyměňovali po jednom gólu, ale nakonec to byla právě Slavia, která měla poslední slovo. Steppáci už v posledních dvou útocích nedokázali vstřelit branku a zápas tedy prohráli o jediný gól.

Steppu se tedy tento turnaj zrovna dvakrát nelíbil, protože ani v jednom zápase se jim nepodařilo předvést takový výkon, jaký by si přáli. Snad se jim tedy lépe povede v první lize, kde budou bojovat o zlaté medaile.