Starší dorostenci

Mise splněna - titul zajištěn. Cokoliv jiného než první místo bylo pro starší dorostence Steppu před letošní sezónou nemyslitelné. Tento cíl se svěřencůn Štěpána Rezka podařilo splnit již po čtvrtém turnaji, tedy po šestnácti zápasech, z kterých si odnesli celkem 26 bodů. Do posledního turnaje tak už půjdou s pocitem jistoty titulu.

winn

Číst dál...

Starší dorost o víkendu 9.-10. prosince odehrál třetí turnaj 1. ligy staršího dorstu. I když se na Podolí k titulu příliš nepřiblížil, stále drží první místo v lize a to s velkým náskokem devíti bodů na druhou Slavii Praha. V posledním turnaji kalendářního roku 2017 po dlouhé době dorostenci ztratili hned 3 body, čímž se zakončila jejich vítězná šňůra. 

foto

Číst dál...

Kategorie staršího dorostu je ve Steppu v poslední době mimořádně úspěšná. V letošní sezóně mají dorostenci nakročeno ke čtvrtému titulu v řadě a bilance mluví sama za sebe. Z osmi zápasů osm výher a skóre 117:57 (+60). Sestavě pod vedením Štěpána Rezka se zkrátka neskutečně daří a to bylo vidět i na domácím turnaji. V Podolí o víkendu Steppáci přivítali AJ Strakonice, Slavii Praha, Kometu Brno a SK Děčín.

st dorost nej fotka

Číst dál...

O víkendu 23.-24. září se starši dorost týmu Stepp Praha vypravil do Děčína na první turnaj 1. ligy. Této ligy se letos účastní šest týmů: Stepp Praha, Slavia Praha, AJ Strakonice, Slavia Hradec Králové a Kometa Brno. Právě poslední jmenovaný tým na prvním turnaji pauzíroval. Tato úloha čeká v průběhu sezóny každý tým na jednom z šesti turnajů.

Číst dál...Copyright © 2011-2013. All Rights Reserved.

Designed by Tomáš PETR