Závěrečný turnaj poháru mladších žáků byl pro oddíl Stepp Praha rozhodujícím, co se týká konečného umístění. Protože až do poslední chvíle nebylo jisté, zda skončíme na 5., 6. nebo 7. místě. Bohužel, i přes důležitost tohoto turnaje, se řada hráčů a hráček z různých důvodů z tohoto turnaje omluvila. Tým tak odehrál klíčové zápasy pouze v 8 hráčích.

K prvnímu utkání Stepp Praha nastoupil proti týmu Fezko Strakonice. První čtvrtina zápasu skončila 0:4 pro Fezko. V dalších čtvrtinách začali hráči Steppu hrát se Strakonicemi vyrovnaný zápas, nicméně náskok, který Strakonice získali v první čtvrtině, již nestihli dotáhnout. Konečný výsledek tak byl 5:9 pro Fezko Strakonice.

Góly za Stepp vstřelili:

Sojka 3, Mynář 2

V zápase proti Táboru byla na hráčích již znát únava z předchozího zápasu. Většina hrála zápasy bez střídání, což mělo dopad na střelbu a především nepřesné přihrávky, ze kterých se pak táborští hráči snadno dostávali do rychlých protiútoků. V tomto utkání měl Stepp možnost hrát 5 přesilových her, bohužel ani jednou se hráčům nepodařilo tuto početní výhodu využít. Druhý zápas skončil výsledkem 8:4 pro TJ Tábor.