V Podolí se během soboty 28. 4. odehrál další turnaj mladších žáků. Ve skupině o 5.-7. místo jsou kromě Steppu ještě týmy Strakonic ,D' a Tábora.  Steppáci byli doma stoprocentně úspěšní a ujali se vedení této skupiny.

Stepp se se Strakonicemi utkal v prvním zápasu. Zpočátku byly Strakonice favoritem, protože v minulém zápase jednoznačně Stepp porazily. Zpočátku se Strakonice ujaly vedení, ale v druhém poločase se k velkému překvapení podařilo Steppu obrátit skóre a zvítězit 8:6.
Do druhého zápasu s Táborem nakročil Stepp zcela opačně. Hned v první čtvrtině se ujal vedení 5:0 a vypadalo to, že Tábor bude jednoduchým soupeřem. Během utkání se ale Steppákům přestalo dařit, a to především střelecky. Po napínavém závěru utkání ale Stepp svůj náskok uhájil a zápas skončil zaslouženým vítězstvím 8:6.
Gólově se nejvíce prosadili Alex Mynář -8, Prokop Sojka -5, dále Adam Jiruš -1 a Eldar Khamidullin -1. Svůj první gól vstřelil i nejmladší hráč celého Steppu Jakub Parobek. Pochvalu si zaslouží celý tým za dodržování pokynů a podání maximálního výkonu.

Stepp Praha - Fezko Strakonice "D"      8:6
Stepp Praha - TJ Tábor                            8:6