V sobotu 12.5. se konal turnaj mladších žáku v Podolí. Zápasy se odehrávaly ve venkovním bazénu, a za krásného počasí si Steppáci vybojovali rovnou dvě výhry.

20180512 ml zaci

Turnaj začal zápasem s Táborem. Děti se ničeho nebáli a do zápasu nastoupili po hlavě a v plné síle. I proto měli hned ze začátku tříbodový náskok. I přesto ale nepolevili a nenechali soupeře pořádně vystřelit.  Steppáci měli nad Táborem už od začátku navrch a proto zápas skončil jejich výhrou 15:3.
Stepp Praha – TJ Tábor 15:3 (3:0/5:0/1:2/6:1)
Střelci branek: Makaš (2), Rychterová (1), Kubínková (3), Růžička (2), Šturmová (4), Vávra (2), Petrová (1)

Ve druhém zápase je čekal tým Komety Brno, se kterým se porvali o potřebné body pro první místo. Tento soupeř je už v dřívějších zápasech potrápil a tento nebyl výjimkou. První čtvrtinu se týmy tahali o každý míč, chyby dělali minimálně a počet gólů tomu odpovídal. I tak se ale Brno dostalo o jednu branku do vedení.  I tak se ale Steppáci drželi a zápas byl celou dobu velmi vyrovnaný.  Zlom přišel až v poslední čtvrtině, kdy domácím došly síly a nepovedlo se jim dát žádný gól, Brno se tedy dostalo do vedení a zůstalo to tak až do konce zápasu.
Stepp Praha – Kometa Brno 4:8 (1:2/2:1/1:2/0:3)
Střelci branek: Rychterová (1), Šturmová (1), Vávra (1), Škultéty(1)

Turnaj ukončil zápas opět s Táborem. Děti již věděli jak na tom soupeř je, a tak neměli problém s jasnou výhrou. Zápas probíhal podobně jako ten ranní, Steppáci se dostali do vedení  a soupeře pustili k míči jen zřídka. Dohromady nasázeli Táboru 12 branek.
Stepp Praha – TJ Tábor 12:4 (5:3/1:1/1:0/5:0)
Střelci branek:  Sedláček (1), Kubínková (4), Šturmová (2), Vávra (1), Škultéty(2), Petrová (1), Bělohlávek (1)

pro stepp.cz: Zuzana Kofláková