Třetí turnaj mladšího dorostu pořádal o víkendu 8. -9. 12. Stepp Praha. Náš tým opět nastoupil bez několika nemocných hráčů, nicméně dorostenci bojovali a odměnou jim byli dva body za výhru nad týmem UP Olomouc.

Do prvního zápasu nastoupil Stepp tradičně proti týmu TJ Hradec Králové, který přijel pouze se sedmi hráči. Těchto sedm hráčů ale tvoří základní sestavu Hradce, takže se to na výkonu příliš neprojevilo. Steppáci nastoupili do zápasu velmi dobře, do půlky zápasu byli soupeři téměř vyrovnaným protivníkem, Steppu však nestačily síly do druhé půlky a prohrál 19:6.

Druhé utkání proti Olomouci nabízelo už od začátku vyrovnaný souboj, kde byla důležitá každá branka. Úspěch Steppu tkvěl hlavně v kvalitní obraně a rychlých protiútocích vedených zejména Alexem Mynářem, který se brankově prosazoval. Zápas dlouho vypadal, že skončí remízou, ale stejně jako na prvním turnaji rozhodl v poslední minutě svým gólem Prokop Sojka. Díky koncentrovanému výkonu Stepp podruhé porazil Olomouc, tentokrát 12:11.

V neděli se Steppáci utkali s průběžně druhým týmem skupiny, Opavou. Hosté byli jasní favorité, Stepp se však na domácím hřišti snažil uhrát co nejlepší výsledek. Zápas byl hned od začátku vyrovnaný, branky však střílela pouze Opava, Stepp mrzely hlavně neproměněné šance. Po půlce došlo k zvýšení steppáckého úsilí, což se projevilo i na skóre, které bylo ještě minutu před koncem 5:3 pro Opavu, Steppáci na konci riskovali, bohužel však gól nevstřelili a prohráli 7:3.

Steppáci se po domácím turnaji vrátili zpět na třetí místo tabulky, přestože odehráli turnaj opět v neúplné sestavě. Podali pěkný týmový výkon, který jim přinesl jednu výhru a celkově dobré výsledky.